Znajomosc uml

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zazwyczaj posiadamy teraz o nim jedno wiedze oraz wyrobione zdanie. Jednak gdy zatem chodzi z jakimś innym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się wejść do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Zachodzimy w jeszcze nowe pułapki i zakładamy się w wąskie i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i wdrażamy rozpoznawać zagrożenia, kończymy na okres świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub niezależnego przewodnictwa. Zbieramy informację oraz krok po kroku, staramy się przynosić ją w działanie. Bardzo łatwy etap. Zajmujemy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle zdobywamy kolejną naukę także z momentu do czasu następuje próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość bardzo w pogoni za informacją. Powtarzamy często te jedyne błędy, nabieramy doświadczenia oraz przeskakujemy na następny etap. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w sprawność i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w bieżącym sezonie idzie gdy po maśle. Swoja myśl jest jeszcze większa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że także atrakcyjną radą możemy służyć maluczkim. Taka wiara w nas rośnie. A są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dodatkowo nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Wiedzy w klarownej postaci. Umiejętności i pewności absolutnej. Tak są całe procesy poznawcze niepołączone z bliskimi umiejętnościami. Procesy, jakich nie łączy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak jeszcze się dzieje z planem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca dobre również te zwykłe też. Także jak z każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest rzeczywiście to, że możemy dzielić na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest zawsze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich zobowiązań jak "rewolucja". Cokolwiek chorują na nauk, dowiemy się, biorąc system w posiadanie również traktując go, aż do pobrania mistrzostwa.