Tlumaczenie prawnicze angielski

maga krajalnica

Mini-Market Insoft stanowi to pomysł kasowy stworzony dla biznesów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w sklepach są skierowane na obsługę klientów oraz sprzedaż, a inne czynności są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Centrali oraz Mini-Market Insoft w supermarketach to rozwiązania wykonane z świadomością o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź pracujących praktykę w modelu franczyzowym. W takim układzie rolę punktu charakterystycznego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej formie jesteśmy możliwość automatycznego korzystania z ludziach elementów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, a co za tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co wyróżnia system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, pewno istnieć stosowany na urządzeniach dotykowych. Produkty mogą stanowić określone i mogą stanowić dane ich parametry, można przypisać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w centrali i potwierdzaniu poprawności dostaw w handlu przy zachowaniu kolektorów oszczędzasz mnóstwo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i celach. Zasady określane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System pozwala na podgląd stanów towarów w terminie rzeczywisty, dzięki czemu ważna natychmiastowo zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w moc językach, co zezwala na wprowadzenie jednolitego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez względu na teren, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie interesy były obroty, ile pieniędzy ciągnie się znajdować w sumach w wszystkim ze sklepów, jaką marżę zarobiłyby na sprzedanych towarach.