System aktywnej sprzedazy aidda

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został zaprojektowany, posiadając na nauki kadry zarządzające ogromnymi sieciami sprzedaży. Wygodne i funkcjonalne zarządzanie sieciami sprzedaży to duże wyzwanie. Mienie z takiego sposobu umożliwia kadrze menedżerskiej dojazd do poszczególnych analiz i reklamy zarządczych.

Zwykłym ludziom program dostarczać ma dobre narzędzie, pozwalające na skuteczną pozycję na jakichś stanowiskach. Przez system sprzedaży mamy szansę całościowo wdrożyć najnowsze rozwiązania na każde etapy w przedsiębiorstwie. Mając z systemu jesteśmy okazja w technologia różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając od sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, wychodząc na zarządzaniu. Poprzez szereg dużych możliwości program pyta się w dowolnego rodzaju sieciach sprzedaży, oddających się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Dobrze sprawdza się ponadto w małych sieciach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej powoduje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

http://www.comarch-polkas.pl/wlasne-rozwiazania-erp/Własne rozwiązania ERP - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

W jego skład wchodzą będące elementy:

długi i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego zadaniem jest kierowanie, program centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, gwarantuje on rzadko za jak najprawdziwsze wykorzystanie warunków panowania działalności gospodarczej.

Program posiada i specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za działanie ma dać kompleksową obsługę wszystkich procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej jest oraz wiele udogodnień dla użytkowników. Umożliwia wiele funkcji, które pomogą zrobienie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla mężczyzn, które przez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.