Sklep miesny online

Wizytówką sklepu mięsnego, czy te sklepu bawiącego się sprzedażą nabiałów, w niniejszym serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok użytkowników w wag witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty zapraszają do obrotów, i jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co spowodować, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do krojenia zarówno wędlin, jak i serów. Istnieją zatem tradycyjne krajalnice grawitacyjne, które stały wyposażone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta także urządzona istnieje w kanał drenażowy, a ponadto podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem potrafią być prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest zdecydowanie ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na konkretne jak również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a ponadto serów. Idealnie dodaje się do cięcia takich produktów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały urządzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Lecz w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu dana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a i możliwość zapisu sposobu ich pakowania w całości programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków jednego produktu do 4 stosów jeden za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została uczyniona z najwyższej jakości materiałów, i bezpośrednio z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na usprawnienie pracy do konkretnego produktu. Dodatkowo urządzona istnieje w stół dany do odkładania pokrojonych plasterków.