Salatka 24 godziny

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu naszych i nie tylko polskich potraw. Można je robić praktycznie z każdego warzywa, wymieszanego z nowymi w właściwych częściach i właśnie doprawionego. Nic więc dziwnego, iż nie myślimy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, jaka nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, ale stanowi także prawdziwą bombą witaminową, niezbędną do życia swego ciała w poprawnej metodzie.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy osiągnąć w sklepach, estetycznie włożone w plastikowe pojemniczki, i idealnie doprawione. W wielu wypadkach jednak znacznie bardziej lubią samodzielnie komponowane surówki, a dobrym ich mankamentem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub niszczącego ich szatkowania. To dlatego w dowolnym domu przyczyni się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To niskie urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w wszystkiej kuchni. Jest wyposażone w odpowiedni pojemnik, do którego wrzucamy obrane warzywa w sumie, lub ewentualnie pokrojone w krótsze fragmenty. Dobrej formie rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z pełnym selerem czy burakiem.

http://moje-tlumaczenia.pl/polkas/Pl/produkt/drukarka_fiskalna_elzab_mera/

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to zabieg na to, jak przygotować pyszną, aromatyczną surówkę w zaledwie kilka minut. Wystarczy, że wrzucimy do środka marchewkę, cebulę, kapustę, czy wszelkie inne warzywa w takiej kombinacji, jaką najbardziej chcemy, i włączymy urządzenie, i po paru minutach możemy wyjąć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. I to wszystko bez ścierania sobie palców i paznokci na tarce, ani rozpryskiwania wyciągu z warzyw po całej kuchni - estetycznie, łatwo i odpowiednio. Taki rozdrabniacz na pewno przyda się każdej gospodyni domowej, która pragnie o tym, żebym jej domownicy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, i której nie chce się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To danie, które składa własny czas, i przekonuje do ostatniego, aby jeść także więcej surowych, świeżo siekanych warzyw!