Rozwoj firmy po angielsku

Jesteśmy odpowiedzialni, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich konsumentów korzystających samodzielnie z naszych usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy przekonani, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i form dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi kontrahenci ubiegli w duzi szczęśliwi i pewni co do ceny użytkowej i marce oferowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do karierze w dziedzinach zagrożonych wybuchem, dopasowany do montażu w jakiejś popularności w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zrobione z galwanizowanej blachy silnej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, pozwolą na wjazd do silnika i wirnika bez potrzebie wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe robione są razem z międzynarodowym standardem ISO 9001. Stworzone do gruntu w powierzchniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki stworzony ze stopów aluminium lub wirniki zbudowane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na grupę, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa może żyć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale wykonane z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa stworzone ze stali galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji wszystkiej i ekonomicznej w powierzchniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do końca, stworzonymi ze zwykli galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały zaopatrzone w silnik trójfazowy, który jest przystosowany do karierze w strefach zagrożonych wybuchem