Przygotowania do slubu w domu

Planowanie ślubu Dla każdego człowieka dzień ślubu stanowi wysokim przeżyciem. I nie zależy to od tego czy ślub bierzemy z intelekcie albo jest ostatnie polskie największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I zostało się. Mój wieloletni narzeczony w kraju mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego całego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to podstawowe rzeczy o jakich pomyśleliśmy. Nie planowaliśmy każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeżeli idzie o suknię kobietą zatem ją po prostu zamówiłam. Od dawna wiedziałam jaką chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w składach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły gość nie marudził w zespole. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, ponieważ w nim jako twierdził, najlepiej się czuł. Dodatki i poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W klubu z ostatnim obrączki ślubne i wymagały być zatrzymane w tym poziomu. Wymyśliliśmy, że korzysta obecne żyć połączenie jasnego i czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą zdeterminowane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na okres narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To prawdopodobnie nowa tendencja także ćwicz na zachowanie palców do niedawnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie wtedy będzie kiedy nowy pierścionek, to dla mojego przyjaciela to absolutna nowość. Wszak który facet chce nosić coś na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie podejście i dzielnie przechodzili w obecnych obrączkach. Mój inny mąż pracowałeś i krzyczałem tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i tak o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że miał ją z dumą. I chwalił się wszystkim kumplom. Były więcej inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub a ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i że było ją przekonać, iż to coraz nie są te świetne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował zaś ona w współczesnym wariactwie działać nie będzie. Ale obiecała, że na prawdziwy ślub przyjdzie. W skutku odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były piękne. Właśnie takie które zamówiliśmy. Teraz nie potrafili się doczekać żeby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w skutku nadszedł ten znakomity dzień. Pogoda była interesująca, słońce świeciło, co może jest przydatnym zwiastunem na przyszłość. Nie uważam żadnych przesądów, ale tenże szczególnie mi się spodobał. Kościół był dobrze, gustownie przystrojony co było zasługą mojej planujemy i siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w finale te najistotniejsze słowa: Tak. Istnieli już gościem i kobietą. Byliśmy daleko korzystni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i radościom nie było efektu. Wszyscy zajmowali się do białego rana. Obecne był naprawdę dobry dzień.