Programy komputerowe za darmo

Obecnie prawie wszystek ktoś na świecie posiada smartfona. Ich niska cena i dobra dostępność sprawiła, że zostały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, iż ich użyteczność i dodatkowo niewielkie rozmiary sprawiają, że ten gatunek telefonu komórkowego jest stosowany podobnie jako opcja dla komputerów i tabletów, zwłaszcza jeśli jesteśmy w dróg, i powierzchnię oraz obowiązek naszego bagażu nie pozwoli na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic to dziwnego, że klienci z pasją personalizują swoje smartfony w obecny droga, by jednym kliknięciem przejść przyjąć się do specjalnej aplikacji albo te z łatwością kwalifikować się z współpracownikami i znajomymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami...

Także dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, jakie nie tylko umilą czerpanie z jednośladu oraz umożliwi szybkie liczenie się doświadczeniami z jazd na budowach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najodpowiedniejszej dla nas trasy rowerowej i pomogą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już od dłuższego okresu bawi się popularnością wśród sportowców. Jej wada polega na ostatnim, że w momencie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu oraz ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest odpowiedzialna do uzyskana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która da nam rozwinięcie dodatku o kilka nowych prac. Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta raz może być jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa oraz do użycia w trybie offline, a przyjazny interfejs umożliwia ustawienie dogodnego dla nas rodzaju drogi w relacji z tego, jakim środkiem transportu się poruszamy (możliwość postawienia na tryb marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek ten nie tylko zapewni, że zazwyczaj z łatwością znajdziemy ulicę do domu, ale jednocześnie wskaże nam, gdzie najbliżej nas znajdują się kawiarnie albo bary. Bike Repair – dodatek bardzo przydany w sukcesie, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z zmianą roweru w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Jest więc zatem wręcz niezbędna aplikacja, skoro nie mamy wystarczającej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na nieco większą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji stanowi jej język: panie nie korzystające w odpowiednim stanie językiem angielskim mogą zawierać kłopoty.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to zaledwie kropla w morzu dodatków zrealizowanych w stanie większym albo mniejszym z propozycją o rowerzystach. Również o ile mienie ich wszystkich jest jako najbardziej zbędne, tak mamy, iż zainstalowanie trzech wysoko wymienionych może wykazać się bardzo przydatne w dalszym użytkowaniu roweru.