Program ksiegowy kh

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, chodzące w gronu Windows, są niezwykle proste natomiast ich obsługa intuicyjna. Jest jednak wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli zajmować się tabulatorem. Są również firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w nowoczesne komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania i oferty w starożytnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w sum funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i pełnej. Kupi na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, ponadto w walutach obcych. W ramach aplikacji widoczna jest dowolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można zastosować do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym punktem planu jest moduł Płace. Występuje on możliwość prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Ważna w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten idzie też na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do niedawnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać więc istnieć wyjątkowo atrakcyjna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może zbierać się z 40% rabatem, oraz najnowsza możliwość aplikacji została zaprojektowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też chciane nowości w przepisach, jakie z rozmaitych powodów mogą po prostu nie dotrzeć do grupie klasycznej.