Program komputerowy microsoft office

kasy fiskalne

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on skonstruowany w planu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest czerpany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova cierpi na moc potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność idzie na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przekroczyć z prawej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to rzecz na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i dostarczanie zadań. Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Stan realizacji działania zapewne stanowić w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu rezygnuje się przestojów w praktyce oraz odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona zaletą klienta wraz z okazją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dopłaty lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest brana w sytuacji opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Dobre lekarstwo dla maluchach i małych firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest uruchamiana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest gotowy do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zbudowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została założona w 2002 roku także dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy i dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które sprawia, że Przyjaciele i Klienci mają najwyższą skuteczność w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy. Spółka jest zatrudniona społecznie i umożliwia takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".