Program dla wybranych firm kredyt bank

Oprogramowanie Enova przylega do grupy ERP (Enterprise Resource Planning), czyli programów wspomagających zarządzaniem zasobami firmy a przedsiębiorstwa. Jego producentem jest Soneta Sp. z o.o. Aplikacja ta zbudowana stanowi w możliwość modułowy. Każdy spośród nich płaci za inny obszar działania firmy (fakturowanie, rozliczanie płac, zarządzanie kadrami, księgowość, sprzedaż, magazyn, windykacja itd.). Oprogramowanie można nabyć u autoryzowanego partnera enova kraków.

Program Enova jest niezwykle skuteczny. Współdziała doskonale z oprogramowaniem skomplikowanym i innymi sposobami operacyjnymi. Dany jest dla firm młodych oraz małych leczących w przeróżnych branżach. Jego obsługa jest wysoce praktyczna dzięki przejrzystemu interfejsowi graficznemu. Niepotrzebne są to drugie i wspaniałe szkolenia spośród jego obsługi.
Oprogramowanie Enova daje szansę książce w komforcie. jest rozwiązaniem estetycznym i wielkim. W razie jakichkolwiek kłopotów spośród jego obsługą można zetknąć się z producentem lub autoryzowanym przedstawicielem, który odpowie na jakiekolwiek pytania. Dodatkowo umowa licencyjna zapewnia klientowi dostęp do “niedawnej linii telefonicznej” ze specjalistami (5 dni w tygodniu).
Program Enova istnieje na rodzimym rynku już z roku 2002 oraz w niniejszym terminie zyskał zaufanie ok. 6500 pracy i przedsiębiorstw. Został również wyróżniony nagrodą Innowacja Roku 2011 oraz Grand Prix CRM 2007.
Sposób ten dobiera się z upływem terminu do spraw znanej jednostki. Jego rozbudowa nie potrzebuje jej zmianie, migracji informacji i komunikacji bazy. Enova magazynuje bowiem określone przez wszystek czas funkcjonowania przedsiębiorstwa. Wymianie zależą tylko jedne elementy programu.
Soneta stworzyła również specjalną wersję oprogramowania dla kancelarii doradztwa podatkowego oraz biur rachunkowych. Dzięki niej dodatkowa jest obsługa mężczyzn w zasięgu księgowości w oparciu o ryczałt oraz księgi handlowe.