Obsluga klienta marketing

comarch altum demoZapraszamy do pobierania wersji demo programów enova365 oraz Comarch ERP Optima. | Systemy ERP | POLKAS

Gdyby jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź punktu gastronomicznego, toż szalenie dużo wiesz, że szybkość obsługi mężczyznę stanowi pewnym spośród najważniejszych wyzwań, którym potrzebujesz sprostać. Jednakże widać nie domyślałeś się nigdy, że istotni wpływ na ostatni atrybut tworzy nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, lecz również samo wprowadzenie zamówienia do stylu i złożenie go w walucie fiskalnej.

Jeśli to Twój lokal wyposażony jest w dawne lub kilkoro zaawansowane, czy przestarzałe kasy, więc ostatni element znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co dokładnie przemieszcza się na jego spełnienie, także jego odrzut z proponowanych przez Ciebie usług! Na wesele na targu pojawia się jeszcze więcej udogodnień, a branża gastronomiczna może mieć z jeszcze dużo zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio przenoszą się na wartość świadczonych usług! I absolutnie z taką pracą, która tworzy na planie poprawę jakości usług gastronomicznych, służymy my. Stanowimy Ci do zaoferowania drink z najbardziej rozwiniętych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej - program Gastro Pos Demo. Jego eksploatacja istnieje nie dość, że bardzo intuicyjna, to jeszcze do złudzenia przypomina pracę na starej kasie fiskalnej, więc goście nie będą traktowali większych dolegliwości z adaptacją do ostatnich rozwiązań! Ponadto cały plan pracuje w układzie dotykowym, zapewniając płynny oraz co najważniejsze, bardzo szybszy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera cechuje się znacznym zaawansowaniem technologicznym i łatwością obsługi, ponieważ następuje ona przez wpisanie odpowiedniego dla danego człowieka kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej. Program Gastro Pos  jest zdecydowanym "Must have", jeśli pragnie Ciż na obsłudze klienta na ostatnim, światowym poziomie! Gastro Pos jest przyjmowany i ceniony w wielu wielkich lokalach gastronomicznych i wygodnych barach! Nie zastanawiaj się więc ani chwili dłużej i potrzeb, żeby Twój dom wzniósł się na jeszcze większy stopień!