Obowiazek swiadczenia pracy na wypowiedzeniu

W bliskiej ofercie dostają się jedynie bogate oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w porządku pracy, ochrona pracy oraz ergonomia obsługi są tu na ważnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki wykorzystaniu wysokiej klasie składników, technicznie ulepszają konstrukcję i stały postęp w obszarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale także skomplikowane również niezwykle dobre maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o jakimś rozmiarze a ludźmi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i składują spożywa w różnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie czynniki są dopasowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych i są optymalnym urządzeniem do czynienia pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te wykorzystywane są przy zasysaniu większych liczby suchego produktu z ogromnych odległości. Zostały wykonane według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Bierzemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz punktów we wszystkich gałęziach przemysłu. Projektujemy i piszemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.