Krajalnica s2 712t

Krojenie serów przygotowuje się być pytaniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w składach z serami na miarę umieszcza się mówić zupełnie co drugiego. Sery w współzależności od rodzaju, są różną konsystencję. Są sery twarde, do których pokrojenia trzeba użyć trochę bardzo siły, ale także sery bardzo elastyczne, wręcz łączące się do wielkości noża, nawet gdy jest toż nóż przeznaczony stricte do cięcia serów. Poprzez ostatnie, że powierzchnia noża brudzi się serem o lepkiej konsystencji, kolejne plastry jest coraz trudniej ukroić w system precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom chodzącym w interesach, które codziennie po wielokroć muszą kroić różne typy serów w długie plastry dla naszych użytkowników? Przede wszystkim, muszą używać dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to produkt znacznie wysokiej klas, dany do krojenia serów wszelkiego gatunku. Jest bardzo udane ostrze, które dobrze wrzyna się w ser i odkrawa z niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez względu na konsystencję tego sera. Oznacza to, że ta krajalnica potrafi w bliskim czasie pokroić ogromniejszą ilość sera bez potrzebie wycierania powierzchni ostrza co kilka plasterków. Jest toż wyjątkowo odpowiednie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba krojenia ogromnych dawce serów różnych poziomów w konkretnym okresie, czyli zwykle w biznesach. Coraz chętniej jednak decydujemy się na zakup krajalnicy do swoich domów, ponieważ okazuje się, że bardzo chętnie opłacamy się wyręczać w akcjach, jakie są konieczne, i jakie wykonują nam dużo kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz zakupić własną krajalnicę do sera, i wszelkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile dokładnie potrzebujesz z pełnego domu sera! To ważna oszczędność energii a samego sera, bo ten odkładany w istot całego bloczku będzie rozkładał się o wiele wolniej niż ser pokrojony w długie plasterki w zakładzie.