Krajalnica omas

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie strony: doskonała klasa oraz średnia cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrealizowana przez polskiego producenta, przez co do jej głównej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis “na znaczeniu”. Jest relatywnie niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to artykuł, oddany do krojenia przede wszystkim innego typie wędlin i mięsa, a z przeznaczeniem potrafi żyć wykorzystywany również do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, zarówno z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i ciepłe plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest gwałtowna i znacznie precyzyjna, a wykorzystywanie jej – w pełni bezpieczne. Wszystkie punkty zostały odpowiednio zakonserwowane i zrobione z naprawdę trwałych, popularnych w sprzątaniu oraz pielęgnacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wymagania i wymogi sanitarne. Wszystek aspekt tego dania, jaki jest jakąkolwiek relację z żywnością, jest skończony z faktów nierdzewnych.

Nie potrzebujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako “resztki”, bo Twoja krajalnica nie posiada podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz brał tego punktu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią artykuły do granica i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać danie do tego, by znów pracowało “jako nowe”.