Krajalnica 393 5

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej z lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pracę i długie doświadczenie, które spośród pewnością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste jak i delikatne artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie rozgrywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej klasie Krajalnica została skonstruowana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie oraz pracę maszyny. Produkty z których stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zajmują związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze zwykli nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich moc. Dodatkowe elementy zostały sporządzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica istnieje również urządzona w profesjonalną blokadę, która powoduje na zdjęcie stołu podawczego ale gdy osiąga się on w książki zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w prac przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.