Erp optima dla partnerow

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zdać uwagę na program ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to znakomite narzędzie dla przeciętnych oraz małych firm ułatwiające zarządzanie istotnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr tudzież płac, jest także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program ten pewno się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współprace z ustawą o rachunkowości. Dotyczy więc z faktu że stanowi on na bieżąco aktualizowany z podstawowymi przepisami. Oprócz tego jasne są w nim swoistego sposobie urządzenia do informowania i ocen oraz dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można załatwić nie tylko dostęp do jego ważnych oraz mocnych funkcji, ale także do pomoce technicznej, która daje rozwiązywanie bieżących problemów oraz stosowanie rozwiązań przystosowanych do dużej dziedziny i instytucji. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima zapewne nie tylko ułatwić i dopasować funkcjonowanie poszczególnych rozdziałów i wszystkiej firmy, a też przyczynić się w niscy sposób do wzmocnienia jej zysków.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online lub te z 60-dniowego dema offline. Istnieje to szczególnie istotne, gdyż dzięki temuż mocna podać decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w poszczególnej jednostce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie spośród niego obecnie ponad 60000 spółek z wielu branż, co stanowi oznaką wysokiej wartości oprogramowania. Jak wychodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób czerpiących z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego zadowolonych.