Budowa mikroskopu fizyka

Internet zrewolucjonizowała dobre życie. Niestety, oprócz wielu niekwestionowanych zalet jak m.in. błyskawiczne dołączanie do informacji niesie ze sobą wiele zagrożeń. Za samo spośród najbardziej trudnych obserwuje się uzależnienie od Internetu.

Szacunkowo prezentuje się, że aż 20% użytkowników komputera jest narażonych na uzależnienie się z niego. Obecnie, stanowi toż jedynie samo z narzędzi do stykania się z Siecią. To odpowiednio Internet jest dzisiaj najczęstszą przyczyną uzależnień. Oprócz nazwy "uzależnienie z Internetu" łatwo spotkać się z określeniami takimi jak: siecioholizm, sieciozależność, cyberzależność, internetoholizm, internetozależność, infoholizm, infozależność, a też uzależnienie z komputera. Wszystkie z przytoczonych pojęć opisuje stan, który polega na wielogodzinnym czerpaniu z Internetu, które źle oddziałuje na funkcjonowanie pracownika w branży interpersonalnej, psychicznej, społecznej, rodzinnej oraz ekonomicznej. Osoby dotknięte tą poważną chorobą są ciągle zalogowane do Architekturze i dalej przebywają w rzeczywistości wirtualnej, zapominając o otaczającym je świecie np. zmieniających się porach dnia.

Jak poradzić osobie zależnej od Internetu? Przede wszystkim nie wolno bagatelizować wartości tego tematu. Najskuteczniejszym lekarstwem jest kompleksowe uzależnienie od Internetu oraz leczenie w Krakowie. Nasi specjaliści pomogą osobie uzależnionej zmienić sposób korzystania z obecnych technologii. W wybranych przypadkach niezastąpione jest odseparowanie pacjenta z komputera podłączonego do Internetu. Nasza terapia stworzona przez doświadczonych specjalistów pozwoli osobie uzależnionej wrócić do codziennego życia.